СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Silver, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
| Модел: | LG 49UJ635V |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 49" (123.1 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела(4K, UltraHD ) |
| Яркост: | * |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | 2 x 10 W (watts) |
| LAN: | 1 x Ethernet RJ45 |
| WIFI: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | 4K Upscaler,Active HDR, Гласови команди. |
| Размери: | 1110 x 650 x 81 mm |
| Тегло: | 11.3 kg |
| Цвят: | Черен |
| Производител | LG |
Аутлет телевизор LG 49UJ635V.
Насладете се на картина с живи и ярки цветове от всеки ъгъл.
LG 49UJ635V е с директно LED осветяване, модел 2017г. с 49-инчов диагонал на екрана и 4K Ultra HD IPS матрица, поддържа HDR10 и HLG стандарти. Ново поколение HDR и Upscale функция, както и добавен HEVC декодер за още по-голямо изживяване при гледане на 4K съдържание и стриймване.
Модел, подходящ за всяко помещение - стилен черен корпус с черна рамка и стабилна стойка. 20-ватови вградени високоговорители с впечатляващ многоканален звуков ефект. Технология, която създава 7 виртуални канала, произвеждащи ULTRA Surround ефект.
Телевизорът използва Web OS 3.5 операционна система на LG, осигуряваща пълен набор от Smart функции - уеб браузър, социални медии, YouTube, приложения BBC iPlayer, ITV Hub, All 4, Demand5, Netflix, Amazon Video и NOW TV. Системата е със Security Manager за защита от изтичане на лични данни и зловреден софтуер.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
519.00 € / 1015.08 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
259.00 € / 506.56 лв.
