ᐉ TV LG 49UJ635V (11010077) | Hop.bg
bg
Out of stock
TV LG 49UJ635V
LG LG
TV LG 49UJ635V, Product Code: 11010077
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
Shipping: 25.56 / 49.99 BGN
854.00 / 1670.28 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-9%
529.00 / 1034.63 BGN
-5%
-11%
1 / 3
SmartphoneSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-10%
-14%
Model LG 49UJ635V
Status Excellent
Display size 49" (123.1 cm)
Resolution 3840 x 2160 пиксела(4K, UltraHD )
Brightness *
Angle 178 ° / 178 °
Audio 2 x 10 W (watts)
LAN 1 x Ethernet RJ45
WIFI 802.11a/b/g/n/ac
Interfaces HDMI, USB 2,
Extras 4K Upscaler,Active HDR, Гласови команди.
Size 1110 x 650 x 81 mm
Weight 11.3 kg
Color Black
Manufacturer LG
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-10%
-14%
-5%
-10%
1 / 3
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-4%