Out of stock
-12%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
699.00 € / 1367.13 BGN
-3%
SmartphoneApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
329.00 € / 643.47 BGN
319.00 € / 623.91 BGN
-4%
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
459.00 € / 897.73 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
-5%
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Starlight
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
| Model | LG 49UJ635V |
| Status | Exelent |
| Display size | 49" (123.1 cm) |
| Resolution | 3840 x 2160 пиксела(4K, UltraHD ) |
| Brightness | * |
| Angle | 178 ° / 178 ° |
| Audio | 2 x 10 W (watts) |
| LAN | 1 x Ethernet RJ45 |
| WIFI | 802.11a/b/g/n/ac |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | 4K Upscaler,Active HDR, Гласови команди. |
| Size | 1110 x 650 x 81 mm |
| Weight | 11.3 kg |
| Color | Black |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
