КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
579.00 € / 1132.43 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
| Модел: | 55UH770V |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 55" инча (139.7 см) |
| Резолюция на дисплея: | 4K 3840 x 2160 |
| Яркост: | 400 cd/m |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | Harman Kardon 20W / 2ch |
| LAN: | Да |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | 4K Upscaler,Dynamic Color Enhancer,HDR Effect,Active Noise Reduction,3D Colour Mapping,Billion Rich Colors,Clear Voice III,DTS Decoder, Hi-Fi Audio,Magic Mobile Connection, LG Smart World , Web Browser,WiDi ,Miracast, DLNA(Network File Broswer),Time Shift,Simplink,3х HDMI 2.0a,3 хUSB (3.0 x 1 / 2.0 x 2 ). |
| Размери: | 1239 x 772 x 263 мм |
| Тегло: | 18.8 кг |
| Информация: | Енергиен клас А+ |
| Забележка | IPS 4K Quantum Display (SUPER UHD TV) |
| Производител | LG |
Този продукт се предлага в комбинация с реновиран лаптоп HP EliteBook 8470p на промоционална цена от 1599,00 лева.
55 инчов IPS 4K Quantum Display и една от най-новите операционни системи на LG ви очакват в това предложение от HOP.BG. Невероятна картина и огромна производителност, както и огромния набор от приложения правят използването на този телевизор цялостно удоволствие. Оборудван с едни от най-новите технологии и мощен процесор ще ви улеснят при използването на телевизора. Телевизорът има редица мултимедиини портове, което го прави подходящ за свързване с различни типове устройства. Разбира се няма нужда да споменаваме, че посредством безжична връзка може да споделяте мултимедиино съдържание. Всичко това и още много може да ви предложи LG55UH770V, а от HOP.BG ние ви го предлагаме в Outlet качество на атрактивна цена.
Гаранция за телевизор 24 месеца.
HP EliteBook 8470p 14.00" (35.60cm)
Процесор: Intel i5-3210M 2.50GHz 3MB
Рам памет:4GB DDR3 @ 1600 MHz DDR3
Видео Карта: Intel® HD Graphics 4000
Оптично устройство:DVD-RW
Твърд Диск: 320GB SATA2
Гаранция за лаптоп 6 + 6* месеца.
Няма налични бройки
