Out of stock
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
899.00 € / 1758.29 BGN
849.00 € / 1660.50 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
329.00 € / 643.47 BGN
299.00 € / 584.79 BGN
-6%
SmartphoneApple iPhone 16 128GB Black Like New Original Box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
339.00 € / 663.03 BGN
| Model | 55UH770V |
| Status | Exelent |
| Display size | 55" inches (139.7 sm) |
| Resolution | 4K 3840 x 2160 |
| Brightness | 400 cd/m |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | Harman Kardon 20W / 2ch |
| LAN | Yes |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | 4K Upscaler,Dynamic Color Enhancer,HDR Effect,Active Noise Reduction,3D Colour Mapping,Billion Rich Colors,Clear Voice III,DTS Decoder, Hi-Fi Audio,Magic Mobile Connection, LG Smart World , Web Browser,WiDi ,Miracast, DLNA(Network File Broswer),Time Shift,Simplink,3х HDMI 2.0a,3 хUSB (3.0 x 1 / 2.0 x 2 ). |
| Size | 1239 x 772 x 263 mm |
| Weight | 18.8 kg |
| Information | Energy class A |
| Remark | IPS 4K Quantum Display (SUPER UHD TV) |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
