ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
| Модел: | UE40K5500 |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Видео ускорител: | Hawk-M |
| Размер на дисплея: | 40"(101.6 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178°H / 178°V |
| Аудио: | 2 x 10 W |
| LAN: | Ethernet RJ45 |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Размери: | 917.6 x 539.2 x 55.1 mm |
| Тегло: | 8.6 kg |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Samsung |
Този телевизор е перфектно допълнение за всеки дом. Разполага с богат набор от "SMART" функции, които се достъпват удобно и лесно благодарение на опоростеното меню. Мощният му четири ядрен процесор подобрява картината в реално време, като премахва шумове - технологията "Ultra Clean View", тази функция позволява картина с по-ниска разделителна способност да се вижда отлично на екрана.
Гаранция 24 месеца.
Няма налични бройки




