ᐉ Телевизор Samsung UE40K5500 (1106031) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE40K5500
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE40K5500, Код: 1106031
Сравни
Цена HOP.BG: 549.00 / 1073.75 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-23%
1 / 3
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB White
-10%
1 / 3
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
-5%
1 / 5
-5%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
  • Като нов
Модел: UE40K5500
Статус на продукта: Като нов
Видео ускорител: Hawk-M
Размер на дисплея: 40"(101.6 cm)
Резолюция на дисплея: 1920x1080 Full HD
Яркост: 300 cd/m²
Ъгъл на видимост: 178°H / 178°V
Аудио: 2 x 10 W
LAN: Ethernet RJ45
WIFI: Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
Интерфейси: HDMI, USB 2,
Размери: 917.6 x 539.2 x 55.1 mm
Тегло: 8.6 kg
Цвят: Черен
Производител Samsung
Гаранция 24 месеца.
Брой членове в домакинството *
-5%
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
-13%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-10%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
-4%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234 Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234 Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234 Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234