ᐉ TV Samsung UE40K5500 (1106031) | Hop.bg
bg
Out of stock
TV Samsung UE40K5500
Samsung Samsung
TV Samsung UE40K5500, Product Code: 1106031
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
HOP.BG price: 549.00 / 1073.75 BGN
Regular retail price:510.78 / 999.00 BGN
SAVE:-38.22 / -74.75 BGN
Shipping: 10.23 / 20.01 BGN
549.00 / 1073.75 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-4%
1 / 3
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
209.00 / 408.77 BGN
-11%
-10%
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Exelent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-7%
1 / 3
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
  • Good
Model UE40K5500
Status Good
Video accelerator Hawk-M
Display size 40"(101.6 cm)
Resolution 1920x1080 Full HD
Brightness 300 cd/m²
Angle 178°H / 178°V
Audio 2 x 10 W
LAN Ethernet RJ45
WIFI Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
Interfaces HDMI, USB 2,
Size 917.6 x 539.2 x 55.1 mm
Weight 8.6 kg
Color Black
Manufacturer Samsung
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-6%
-11%
-10%
-5%
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Midnight
  • Excellent
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080