ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
| Модел: | UE40MU6102KXXH |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 40 инча (101.6см) |
| Резолюция на дисплея: | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN: | Ethernet LAN |
| WIFI: | WiFi 802.11 |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Размери: | 917.7 x 596.5 x 288.1 мм |
| Тегло: | 8,70 кг |
| Информация: | Захранване AC220-240V 50/60Hz |
| Производител | Samsung |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 12 месеца гаранция от HOP.B
Няма налични бройки




