technical features
11010062
11010062
HOP.BG price: 485.00 € / 948.58 BGN
Regular retail price:419.26 € / 820.00 BGN
SAVE:-65.74 € / -128.58 BGN
-9%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
939.00 € / 1836.52 BGN
849.00 € / 1660.50 BGN
-9%
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Green
- Good
- Refurbished
- Leasing
439.00 € / 858.61 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
-13%
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Good
- Refurbished
- Leasing
149.00 € / 291.42 BGN
129.00 € / 252.30 BGN
-14%
ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
549.00 € / 1073.75 BGN
469.00 € / 917.28 BGN
| Model | UE40MU6102KXXH |
| Status | Exelent |
| Display size | 40 inches (101.6cm) |
| Resolution | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Brightness | - |
| Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Audio | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN | Ethernet LAN |
| WIFI | WiFi 802.11 |
| Interfaces | USB 2, HDMI, |
| Size | 917.7 x 596.5 x 288.1 mm |
| Weight | 8,70 kg |
| Information | Power Supply AC220-240V 50/60Hz |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock
