ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
259.00 € / 506.56 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
115.00 € / 224.92 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
| Модел: | UE40MU6402UXXH |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 40 инча (101.6см) |
| Резолюция на дисплея: | Real 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN: | Ethernet LAN |
| WIFI: | WiFi 802.11 |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Размери: | 903.7 x 573.3 x 304.1 мм |
| Тегло: | 10,50 кг |
| Информация: | Захранване AC220-240V 50/60Hz |
| Производител | Samsung |
Аутлет телевизор Samsung UE40MU6402U.
Изящество и мощност се крият в този Samsung модел от висок енергиен клас.
Tелевизорът предлага реалистично изживяване с Ultra HD разделителна способност - 3840х2160 с UpScale функция за най-реалистични изображения.
Широкият набор от кодеци го правят идеален както за домашна мултимедия така и за бизнес цели, тъй като телевизорът ви става подходяща мултимедиина среда за различни видове файлове и снимки, както и устройства. Насладете се на по-високо ниво на реализъм в домашното забавление, отколкото досега.
Благодарение на резолюцията и Ultra HD dimming функцията, телевизорът осигурява спиращо дъха изживяване, което ви отвежда отвъд екрана в свят на пълно потапяне.
Операционната система Tizen OS е с последни обновления и най-добрите разработки на Самсунг за 2017 г.
Други негови важни характеристики са:
- Contrast Enhancer - алгоритъм за подобряване на качеството на изображението, повишава детайлността;
- Автоматично подобряване дълбочината на изображението;
- 1500 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно качество на изображението;
- Picture Engine - оптимизира цветовете и контраста;
- Dynamic Contrast Ratio 1000000:1 - съотношение между най-светлата и най-тъмната част при възпроизвеждане на видео;
- Двуканални 20-ватови високоговорители с бас рефлектор.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми -София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
939.00 € / 1836.52 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
