technical features
11010063
11010063
HOP.BG price: 719.00 € / 1406.24 BGN
Regular retail price:664.68 € / 1300.00 BGN
SAVE:-54.32 € / -106.24 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
-7%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
-9%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
319.00 € / 623.91 BGN
289.00 € / 565.23 BGN
-13%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Good
- Refurbished
- Leasing
689.00 € / 1347.57 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
| Model | UE40MU6402UXXH |
| Status | Good |
| Display size | 40 inches (101.6sm) |
| Resolution | Real 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Brightness | - |
| Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Audio | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN | Ethernet LAN |
| WIFI | WiFi 802.11 |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Size | 903.7 x 573.3 x 304.1 mm |
| Weight | 10,50 kg |
| Information | Power Supplay AC220-240V 50/60Hz |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock




