КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
| Модел: | UE46F6320 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 46" инча |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 Full HD |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 10W + 10W |
| LAN: | Да |
| WIFI: | ДА |
| Интерфейси: | 4xHDMI, LAN, 3xUSB, Scart |
| Размери: | 106.54 x 62.25 x 4.96см без стойка |
| Тегло: | 11.8kg |
| Производител | Samsung |
Tелевизорът Samsung UE46F6320 е с 46" инчов дисплей и FHD 1080p (1920 x 1080) разделителна способност. Разполага с вграден WiFi приемник и позволява директното визуализиране на клипове или филми през интернет. Чрез USB порта може да възпроизвеждате любимите си филми и клипове от преносими памети.
Други негови важни характеристики са:
- 200 clear motion rate - технологията на видео ускорителя;
- Wide Colour Enhancer - алгоритъм за подобряване на качеството на изображението, повишава детайлността;
- HyperReal Engine - оптимизира цветовете и контраста;
- Автоматично подобряване дълбочината на изображнеието;
- USB HID Support - възможност за управление чрез мишка и/или клавиатура;
- DVT-T2/C/S2 (ефирна / цифрова / сателитна) тунер;
- Wi-Fi Direct - тази технология позволява директно свързване към друго у-во за стриймване;
- USB плеър / запис (PVR) / Отложено гледане (Time Shift)-за да използвате тези опции е необходимо да включите външна памет на USB;
- Picture-in-Picture - опция за визуализация на картина в картината;
- Web Browser App - браузър за интернет, сърфирайте с удобство в уеб пространството;
Насладете се на следващото ниво на качество на картината със Samsung UE46F6320 Smart телевизор.
Clear Motion Rate на Samsung е в състояние да генерира ясни, движещи се изображения чрез комбинация от три фактора: чипсет, телевизионен панел и фоново осветление. Тази нова мярка в управлението на движението създава най-ясните графики за движение чрез технологията за задно осветяване в панела на телевизора. И за още по-изискано гледане, функции като Wide Color Enhancer Plus и Full HD подобряват качеството на всяко изображение и разкриват скрити детайли.
С модерния външен вид Samsung F6320 отвежда телевизионното забавление на следващото ниво. Неговият революционен Smart Hub ви води в един вълнуващ нов свят на съдържание - включително услуги и видео при поискване - чрез прост набор от страници. Всичко това - плюс доброто качество на картината, което очаквате от Samsung.
Отличен избор за вашият дом.
Аутлет продукт с гаранция 24 месеца от HOP.BG.
Няма налични бройки




