ᐉ Телевизор Samsung UE46F6320 (646515188) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE46F6320
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE46F6320, Код: 646515188
899.00 / 1758.29 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
-4%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
-21%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
Модел: UE46F6320
Статус на продукта: Много добър
Размер на дисплея: 46" инча
Резолюция на дисплея: 1920 x 1080 Full HD
Яркост: -
Ъгъл на видимост: 178°H/178°V
Аудио: 10W + 10W
LAN: Да
WIFI: ДА
Интерфейси: 4xHDMI, LAN, 3xUSB, Scart
Размери: 106.54 x 62.25 x 4.96см без стойка
Тегло: 11.8kg
Производител Samsung
Tелевизорът Samsung UE46F6320 е с 46" инчов дисплей и FHD 1080p (1920 x 1080) разделителна способност. Разполага с вграден WiFi приемник и позволява директното визуализиране на клипове или филми през интернет. Чрез USB порта може да възпроизвеждате любимите си филми и клипове от преносими памети.
Други негови важни характеристики са:
- 200 clear motion rate - технологията на видео ускорителя;
- HyperReal Engine - оптимизира цветовете и контраста;
- Автоматично подобряване дълбочината на изображнеието;
- USB HID Support - възможност за управление чрез мишка и/или клавиатура;
- DVT-T2/C/S2 (ефирна / цифрова / сателитна) тунер;
- Wi-Fi Direct - тази технология позволява директно свързване към друго у-во за стриймване;
- Picture-in-Picture - опция за визуализация на картина в картината;
- Web Browser App - браузър за интернет, сърфирайте с удобство в уеб пространството;
Насладете се на следващото ниво на качество на картината със Samsung UE46F6320 Smart телевизор.
Отличен избор за вашият дом.
Аутлет продукт с гаранция 24 месеца от HOP.BG.
Брой членове в домакинството *
-5%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
-9%
1 / 2
ТаблетApple iPad Pro 12.9 2nd A1670 (2017) Space Gray Wi-Fi 64GB
-5%
1 / 5
-5%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-21%