-14%
ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
549.00 € / 1073.75 BGN
469.00 € / 917.28 BGN
-11%
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8 Like New, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Like New
- Refurbished
- Leasing
439.00 € / 858.61 BGN
409.00 € / 799.93 BGN
-4%
SmartphoneSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
419.00 € / 819.49 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
| Model | UE46F6320 |
| Status | Exelent |
| Display size | 46" inches |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | - |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 10W + 10W |
| LAN | Yes |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | 4xHDMI, LAN, 3xUSB, Scart |
| Size | 106.54 x 62.25 x 4.96 см whitout stand |
| Weight | 11.8kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



