ᐉ TV Samsung UE46F6320 (646515188) | Hop.bg
bg
Out of stock
TV Samsung UE46F6320
Samsung Samsung
TV Samsung UE46F6320, Product Code: 646515188
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
Shipping: 15.34 / 30.00 BGN
899.00 / 1758.29 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-10%
409.00 / 799.93 BGN
-7%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
  • Exelent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Exelent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-10%
-10%
Model UE46F6320
Status Very Good
Display size 46" inches
Resolution 1920x1080 Full HD
Brightness -
Angle 178°H/178°V
Audio 10W + 10W
LAN Yes
WIFI Yes
Interfaces 4xHDMI, LAN, 3xUSB, Scart
Size 106.54 x 62.25 x 4.96 см whitout stand
Weight 11.8kg
Manufacturer Samsung
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-10%
-10%
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
LaptopHP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-10%