Appleзарядно А2347 USB-C white
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
19.00 € / 37.16 лв.
17.50 € / 34.23 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
| Модел: | UE48JU6000WXXH |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 48'' инча (121см) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° |
| Аудио: | 2x10W, Dolby Digital, DTS |
| LAN: | Да |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | HDMI, USB |
| Размери: | 1087.1 x 630.9 x 63.3 мм |
| Тегло: | 11 кг |
| Цвят: | черен |
| Производител | Samsung |
Аутлет Smart телевизор Samsung. Тънък, метален панел с 48-инчов дисплей, 4K Ultra HD резолюция и 4-ядрен процесор. С гаранция 24 месеца от реноватор №1 в България - Hop.bg!
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920 Тъчбар, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
