-10%
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32GB SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
-10%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
-20%
ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
-5%
SmartphoneApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
519.00 € / 1015.08 BGN
489.00 € / 956.40 BGN
| Model | UE48JU6000WXXH |
| Status | Exelent |
| Display size | 48'' inches (121sm) |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Brightness | - |
| Angle | 178 ° |
| Audio | 2x10W, Dolby Digital, DTS |
| LAN | Yes |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | HDMI, USB |
| Size | 1087.1 x 630.9 x 63.3 mm |
| Weight | 11 kg |
| Color | black |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



