ᐉ Телевизор Samsung UE49K5510 (110626) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE49K5510
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE49K5510, Код: 110626
769.00 / 1504.03 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-4%
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green
1 / 2
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
-10%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
1 / 4
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-6%
1 / 3
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
-7%
Модел: UE49K5510
Статус на продукта: Добър
Размер на дисплея: 49" инча
Резолюция на дисплея: 1920 x 1080 Full HD
Яркост: 250 cd/m²
Ъгъл на видимост: 178 V/178 H
Аудио: 2 x 10 W
LAN: да
WIFI: да
Интерфейси: 3xHDMI, 2xUSB
Производител Samsung
Гаранция 24 месеца.
Брой членове в домакинството *
-10%
-4%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
-13%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-5%
1 / 5
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080