ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920 Тъчбар, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
| Модел: | UE49K5510 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 49" инча |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 Full HD |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178 V/178 H |
| Аудио: | 2 x 10 W |
| LAN: | да |
| WIFI: | да |
| Интерфейси: | 3xHDMI, 2xUSB |
| Производител | Samsung |
Страхотен модел на Samsung с 49 инчов екран и изключително много смарт функции. Телевизорът има 3 HDMI порта и 2 USB, които го правят удобен за визуализация на различни у-ва(преносими памети, лаптопи, компютри). Притежава уникална Full HD картина и функционалност със системата на Samsung Smart Tizen. Телевизорът разполага и с вграден WiFi благодарение на който може да гледате с удобство клипове и филми директно от интернет. Това са само част от причините, поради които този телевизор е едно предложение на което трудно бихте устоили.
Гаранция 24 месеца.
Няма налични бройки



