ᐉ TV Samsung UE49K5510 (110626) | Hop.bg
bg
Out of stock
TV Samsung UE49K5510
Samsung Samsung
TV Samsung UE49K5510, Product Code: 110626
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
Shipping: 10.23 / 20.01 BGN
769.00 / 1504.03 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
429.00 / 839.05 BGN
-10%
-10%
-10%
-10%
1 / 4
LaptopHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
  • Very Good
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
Model UE49K5510
Status Very Good
Display size 49" inches
Resolution 1920 x 1080 Full HD
Brightness 250 cd/m²
Angle 178 V/178 H
Audio 2 x 10 W
LAN Yes
WIFI Yes
Interfaces 3xHDMI, 2xUSB
Manufacturer Samsung
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Excellent
-10%
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Very Good
-10%
-10%