СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Plus 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
619.00 € / 1210.66 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
| Модел: | UE49KS7500 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Видео ускорител: | Jazz-M |
| Размер на дисплея: | 49'' (124.46cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела (UHD 4K) |
| Яркост: | 1000 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178°/178° |
| Аудио: | 2 x 10 W + 1 x 20 W Subwoofer |
| LAN: | Ethernet RJ45 |
| WIFI: | WiFi 802.11ac |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Размери: | 1087.6 x 629.2 x 94.5 mm |
| Тегло: | 14.1 kg |
| Цвят: | Сив |
| Производител | Samsung |
Най- достъпният начин да се сдобиете с 4К телевизор е да вземете бройка, която е била мостра, точно като тази, която Ви предлагаме. Телевизорът ще Ви изуми с извития си дисплей с резолюция 3840 х 2160 и "quantum dot" технология. Смарт функциите, подсигурени от четири ядрения Jazz-M процесор, позволяват лесно и бързо сърфиране в интернет. Може да се свърже с мишка и клавиатура за още по-бързо сърфиране.
Няма налични бройки



