technical features
1106071
1106071
HOP.BG price: 1150.00 € / 2249.20 BGN
Regular retail price:1686.75 € / 3299.00 BGN
SAVE:536.75 € / 1049.79 BGN
-10%
TabletApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
169.00 € / 330.54 BGN
-12%
TabletSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
349.00 € / 682.58 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
339.00 € / 663.03 BGN
-2%
SmartphoneSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Like New Original box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
779.00 € / 1523.59 BGN
| Model | UE49KS7500 |
| Status | Like New |
| Video accelerator | Jazz-M |
| Display size | 49'' (124.46cm) |
| Resolution | 3840 x 2160 pixels(UHD 4K) |
| Brightness | 1000 cd/m² |
| Angle | 178°/178° |
| Audio | 2 x 10 W + 1 x 20 W Subwoofer |
| LAN | Ethernet RJ45 |
| WIFI | WiFi 802.11ac |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Size | 1087.6 x 629.2 x 94.5 mm |
| Weight | 14.1 kg |
| Color | Grey |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



