СмартфонApple iPhone 17e 256GB Pink Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СлушалкиApple AirPods 4 gen ANC
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 13'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
| Модел: | UE49MU6202KXXH |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 49 инча (124.46см) |
| Резолюция на дисплея: | 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN: | Ethernet LAN |
| WIFI: | WiFi 802.11 |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, HDMI, HDMI, |
| Размери: | 1104.1 x 701.0 x 310.5 мм |
| Тегло: | 13,50 кг |
| Информация: | 3xHDMI, 2xUSB, 1xAV, 1xEthernet LAN |
| Производител | Samsung |
| Описание: | Захранване AC220-240V 50/60Hz |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки




