-13%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
579.00 € / 1132.43 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
-12%
SmartphoneApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
-11%
EarphonesApple AirPods MAX 2 Midnight Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Touchbar, Radeon Pro 5500M
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
| Model | UE49MU6202KXXH |
| Status | Very Good |
| Display size | 49 inches (124.46cm) |
| Resolution | 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 |
| Brightness | - |
| Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Audio | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN | Ethernet LAN |
| WIFI | WiFi 802.11 |
| Interfaces | HDMI, USB 2, HDMI, HDMI, |
| Size | 1104.1 x 701.0 x 310.5 mm |
| Weight | 13,50 kg |
| Information | 3xHDMI, 2xUSB, 1xAV, 1xEthernet LAN |
| Manufacturer | Samsung |
| Specification | Power Supplay AC220-240V 50/60Hz |
Out of stock




