ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
939.00 € / 1836.52 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
| Модел: | UE50J5100AW |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 50" инча |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 170°H/160°V |
| Аудио: | 2 x 10W Dolby Digital Plus |
| LAN: | НЕ |
| WIFI: | НЕ |
| Интерфейси: | 1xUSB 2, 2xHDMI, |
| Размери: | 1118.4 x 705.6 x 310.5 mm |
| Тегло: | 13.70 kg |
| Производител | Samsung |
Домашният уют се гради с години, какво по-чудесно допълнение към него от един голям и качествен телевизор. Този модел е ориентиран към клиентите, които желаят голям телевизор, но нямат нужда от смарт функциите му, чрез които да сърфират в интернет. Защо и да разхищавате пари, когато разполагате с компютър!
Макар и без Smart функци, този телевизор далеч не е"тъп". Той разполага с USB порт, чрез който може да гледате любимите си филми и снимки посредством преносима памет. Също така има и функцията Picture-in-Picture с която, може да следите две предавания едновременно на разделен екран.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Моделът е с Outlet статус и 24 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).
Няма налични бройки




