ᐉ Телевизор Samsung UE50J5100AW (110652) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE50J5100AW
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE50J5100AW, Код: 110652
549.00 / 1073.75 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-5%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-23%
1 / 3
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
-10%
Модел: UE50J5100AW
Статус на продукта: Като нов
Размер на дисплея: 50" инча
Резолюция на дисплея: 1920x1080 Full HD
Яркост: 250 cd/m²
Ъгъл на видимост: 170°H/160°V
Аудио: 2 x 10W Dolby Digital Plus
LAN: НЕ
WIFI: НЕ
Интерфейси: 1xUSB 2, 2xHDMI,
Размери: 1118.4 x 705.6 x 310.5 mm
Тегло: 13.70 kg
Производител Samsung
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Моделът е с Outlet статус и 24 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).
Брой членове в домакинството *
-7%
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-3%
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
-15%
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080