ᐉ TV Samsung UE50J5100AW (110652) | Hop.bg
bg
Out of stock
TV Samsung UE50J5100AW
Samsung Samsung
TV Samsung UE50J5100AW, Product Code: 110652
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
Shipping: 5.11 / 9.99 BGN
549.00 / 1073.75 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-10%
409.00 / 799.93 BGN
-10%
-6%
-7%
1 / 3
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-7%
1 / 3
SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
  • Exelent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
Model UE50J5100AW
Status Exelent
Display size 50" inches
Resolution 1920x1080 Full HD
Brightness 250 cd/m²
Angle 170 H / 160 V
Audio 2 x 10W Dolby Digital Plus
LAN NO
WIFI NO
Interfaces 1xUSB 2, 2xHDMI,
Size 1118.4 x 705.6 x 310.5 mm
Weight 13.70 kg
Manufacturer Samsung
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-7%
-10%
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
  • Excellent
-10%
-10%
-9%