-5%
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Good
- Refurbished
- Leasing
949.00 € / 1856.08 BGN
899.00 € / 1758.29 BGN
-9%
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
549.00 € / 1073.75 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
-6%
TabletApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
149.00 € / 291.42 BGN
139.00 € / 271.86 BGN
-7%
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
649.00 € / 1269.33 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
| Model | UE50J5100AW |
| Status | Very Good |
| Display size | 50" inches |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Angle | 170 H / 160 V |
| Audio | 2 x 10W Dolby Digital Plus |
| LAN | NO |
| WIFI | NO |
| Interfaces | 1xUSB 2, 2xHDMI, |
| Size | 1118.4 x 705.6 x 310.5 mm |
| Weight | 13.70 kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock




