ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 500GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32GB SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
| Модел: | UE50KU6000WXXH |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 50 инча (127см) |
| Резолюция на дисплея: | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN: | Ethernet LAN |
| WIFI: | WiFi 802.11 |
| Интерфейси: | D-SUB, D-SUB, HDMI, USB 2, |
| Размери: | 1128.9 x 723.7 x 310.5 мм |
| Тегло: | 13.2 кг |
| Информация: | Захранване AC220-240V 50 / 60Hz |
| Производител | Samsung |
Аутлет телевизор Samsung UE50KU6000
Смарт телевизор с 4К резолюция, смарт хъб и безжична връзка.
Remastering на Samsung има за цел в реално време да обработва качеството на картината, възможно най-близко до HDR.
UHD Dimming анализира всяка част от екрана, за да осигури точен цвят и по-голяма детайлност на сенките, запазвайки жизненост и яркост във всяка сцена.
Технологията Ultra Clear Panel премахва отразяването на околната светлина. Имате подобрена яснота на движението и бърза скорост на опресняване на кадрите.
Auto Motion Plus работи за впечатляващи подробности при всяко изображение. Многофункционалните задачи не са проблем за четириядрения процесор.
Резултатът е 4К съдържание, подобрено от HDR (High Dynamic Range) за изключителна цветова жизненост, зашеметяващи детайли на сенките и дълбочина за подробно изображение.
Началният екран на Smart осигурява достъпа до съдържание още в началния екран на Smart Hub и 4k стрийминг при наличие на абонаменти за ТВ предаванията.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
