technical features
11010070
11010070
HOP.BG price: 890.00 € / 1740.69 BGN
Regular retail price:613.55 € / 1200.00 BGN
SAVE:-276.45 € / -540.69 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8 Like New, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Like New
- Refurbished
- Leasing
409.00 € / 799.93 BGN
379.00 € / 741.26 BGN
-23%
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
899.00 € / 1758.29 BGN
849.00 € / 1660.50 BGN
-2%
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
469.00 € / 917.28 BGN
459.00 € / 897.73 BGN
| Model | UE50KU6000WXXH |
| Status | Good |
| Display size | 50 inches (127cm) |
| Resolution | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Brightness | - |
| Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Audio | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN | Ethernet LAN |
| WIFI | WiFi 802.11 |
| Interfaces | D-SUB, D-SUB, HDMI, USB 2, |
| Size | 1128.9 x 723.7 x 310.5 mm |
| Weight | 13.2 kg |
| Information | Power supply AC220-240V 50 / 60Hz |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock




