КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
| Модел: | UE55MU6102KXXH |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 55'' инча (139см) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | - |
| Аудио: | 2x 10W Dolby Digital Plus |
| LAN: | Ethernet LAN |
| WIFI: | Built-in wireless LAN |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Размери: | 1242.6 x 787.5 x 310.5 mm |
| Тегло: | 16.5кг |
| Производител | Samsung |
Изящество и мощност се крият в този Samsung модел от висок енергиен клас.
Tелевизорът предлага реалистично изживяване с Ultra HD разделителна способност - 3840х2160 с UpScale функция за най-реалистични изображения.
Широкият набор от кодеци го правят идеален както за домашна мултимедия така и за бизнес цели, тъй като телевизорът ви става подходяща мултимедиина среда за различни видове файлове и снимки, както и устройства.
Насладете се на по-високо ниво на реализъм в домашното забавление, отколкото досега.
Благодарение на резолюцията и Ultra HD dimming функцията, телевизорът осигурява спиращо дъха изживяване, което ви отвежда отвъд екрана в свят на пълно потапяне.
Операционната система Tizen OS е с последни обновления и най-добрите разработки на Самсунг за 2017 г.
Други негови важни характеристики са:
- Contrast Enhancer - алгоритъм за подобряване на качеството на изображението, повишава детайлността;
- Автоматично подобряване дълбочината на изображението;
- 1300 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно качество на изображението;
- HyperReal Engine - оптимизира цветовете и контраста;
- Dynamic Contrast Ratio 1000000:1 - съотношение между най-светлата и най-тъмната част при възпроизвеждане на видео;
Програмното меню е приятно и прозрачно, интуитивно и доста по-скоростно.
Добавен е втори ред със съдържание и бързи връзки към функциите.
Страхотно предложение на ниска цена и много актуалности към момента.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Моделът е с Outlet статус и 24 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).
Няма налични бройки





