-5%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
899.00 € / 1758.29 BGN
849.00 € / 1660.50 BGN
-6%
TabletApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
149.00 € / 291.42 BGN
139.00 € / 271.86 BGN
-7%
SmartphoneApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
369.00 € / 721.70 BGN
-9%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
479.00 € / 936.84 BGN
| Model | UE55MU6102KXXH |
| Status | Good |
| Display size | 55'' inches (139sm) |
| Resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Brightness | - |
| Angle | - |
| Audio | 2x 10W Dolby Digital Plus |
| LAN | Ethernet LAN |
| WIFI | Built-in wireless LAN |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Size | 1242.6 x 787.5 x 310.5 mm |
| Weight | 16.5kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock




