СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
| Модел: | 49UF640V |
| Клас: | Телевизор |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Памет: | SMART |
| Размер на дисплея: | 49" инча (123 см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 3840x2160 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | - |
| Аудио: | 2 x 10W ULTRA Surround |
| LAN: | - |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2.0, LAN, Full Scart, Component In, Composite In, Digital Audio Out |
| Производител | LG |
Смарт телевизор с 4K разделителна способност и мащабиране. Този модел на LG ви позволя да се наслаждавате на картина с разделителна способност четири пъти по-добра от FULL HD. Телевизорът е с операционна система webOS 2.0, която е изключително интиутивна и разполага с редица приложения. Може да направите връзка с редица устройства посредством различните интерфейси или по безжичен път.
Имайки LG 49UF640V вие имате повече от телевизор, тъй като може да споделяте преживяното с приятели и всичко това да става по един много лесен начин.
Няма налични бройки
