Out of stock
technical features
110435
110435
HOP.BG price: 99999.99 € / 195582.98 BGN
Regular retail price:638.60 € / 1248.99 BGN
SAVE:-99361.39 € / -194333.99 BGN
-7%
SmartphoneSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
269.00 € / 526.12 BGN
249.00 € / 487.00 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
-14%
ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
549.00 € / 1073.75 BGN
469.00 € / 917.28 BGN
-3%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Good
- Refurbished
- Leasing
539.00 € / 1054.19 BGN
519.00 € / 1015.08 BGN
| Model | 49UF640V |
| Class | TV |
| Status | Good |
| Memory | SMART |
| Display size | 49" inches (123 sm) |
| Display technology | LED |
| Resolution | 3840x2160 |
| Brightness | - |
| Angle | - |
| Audio | 2 x 10W ULTRA Surround |
| LAN | - |
| Interfaces | HDMI, USB 2.0, LAN, Full Scart, Component In, Composite In, Digital Audio Out |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
