ᐉ Телевизор Samsung UE55K5510 (1105895555) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE55K5510
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE55K5510, Код: 1105895555
Сравни
Цена HOP.BG: 1200.00 / 2347.00 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-13%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
1 / 4
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-7%
-11%
-10%
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
-2%
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
Подарък: Apple iPhone 4
Модел: UE55K5510AWXXH
Статус на продукта: Отличен
Видео ускорител: HyperReal
Размер на дисплея: 55.00" (138.0 cm)
Резолюция на дисплея: 1920x1080 Full HD
Яркост: 400cd/m2
Аудио: 2x10W
LAN: RJ-45
WIFI: WIFI
Интерфейси: HDMI, USB 2,
Екстри: 3x HDMI;2x USB; Оптичен аудио изход;Anynet
Размери: 124.1 х 78.6 х 29.3 mm
Тегло: 17.6 kg
Bluetooth: Bluetooth
Цвят: Бял
Производител Samsung
55", 1920x1080 Full HD
Уникалният 55" Аутлет телевизор на гиганта Samsung,ще ви очарова с качество на картината и перфектен звук! В допълнение получавате и всички смарт функции, за още по добро изживяване. На страхотна цена само в HOP.BG
Брой членове в домакинството *
-12%
1 / 5
-12%
-5%
-7%
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
-7%