СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
689.00 € / 1347.57 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
| Подарък: | Apple iPhone 4 |
| Модел: | UE55K5510AWXXH |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Видео ускорител: | HyperReal |
| Размер на дисплея: | 55.00" (138.0 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | 400cd/m2 |
| Ъгъл на видимост: | 178°/178° |
| Аудио: | 2x10W |
| LAN: | RJ-45 |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | 3x HDMI;2x USB; Оптичен аудио изход;Anynet |
| Размери: | 124.1 х 78.6 х 29.3 mm |
| Тегло: | 17.6 kg |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Цвят: | Бял |
| Производител | Samsung |
При закупуване на този продукт по време на промоцията получавате като подарък реновиран телефон iPhone 4.
Промоцията е активна до 13 юли или до изчерпване на количествата.
55", 1920x1080 Full HD
Уникалният 55" Аутлет телевизор на гиганта Samsung,ще ви очарова с качество на картината и перфектен звук! В допълнение получавате и всички смарт функции, за още по добро изживяване. На страхотна цена само в HOP.BG
Няма налични бройки




