ᐉ TV Samsung UE55K5510 (1105895555) | Hop.bg
bg
Out of stock
TV Samsung UE55K5510
Samsung Samsung
TV Samsung UE55K5510, Product Code: 1105895555
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
HOP.BG price: 1200.00 / 2347.00 BGN
Regular retail price:766.94 / 1500.00 BGN
SAVE:-433.06 / -846.99 BGN
Shipping: 15.34 / 30.00 BGN
1200.00 / 2347.00 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-7%
649.00 / 1269.33 BGN
-10%
-7%
-10%
-2%
1 / 3
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
Gift Apple iPhone 4
Model UE55K5510AWXXH 55
Status Excellent
Video accelerator HyperReal
Display size 55.00" (138.0 cm)
Resolution 1920x1080 Full HD
Brightness 400cd/m2
Angle 178°/178°
Audio 2x10W
LAN RJ-45
WIFI WIFI
Interfaces HDMI, USB 2,
Extras 3x HDMI;2x USB; Digital audio;Anynet
Size 124.1 х 78.6 х 29.3 mm
Weight 17.6 kg
Bluetooth Bluetooth
Color White
Manufacturer Samsung
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-4%
1 / 3
SmartphoneSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Unboxed
  • Like New
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Very Good
-10%
-10%
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
  • Good
-20%