technical features
1105895555
1105895555
HOP.BG price: 1200.00 € / 2347.00 BGN
Regular retail price:766.94 € / 1500.00 BGN
SAVE:-433.06 € / -846.99 BGN
-12%
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
899.00 € / 1758.29 BGN
789.00 € / 1543.15 BGN
-23%
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
-9%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
479.00 € / 936.84 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
319.00 € / 623.91 BGN
| Gift | Apple iPhone 4 |
| Model | UE55K5510AWXXH 55 |
| Status | Very Good |
| Video accelerator | HyperReal |
| Display size | 55.00" (138.0 cm) |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | 400cd/m2 |
| Angle | 178°/178° |
| Audio | 2x10W |
| LAN | RJ-45 |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | 3x HDMI;2x USB; Digital audio;Anynet |
| Size | 124.1 х 78.6 х 29.3 mm |
| Weight | 17.6 kg |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Color | White |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock




