ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
| Модел: | UE55KU6400SXXH |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Видео ускорител: | Jazz-L |
| Размер на дисплея: | 54.60'' (138.8cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 2 x 10 вата |
| LAN: | RJ45 |
| WIFI: | WiFi 802.11ac / WiFi Direct |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Размери: | 1237.2 x 716.1 x 55.2 mm |
| Тегло: | 16.9kg |
| Производител | Samsung |
При закупуване на този продукт по време на промоцията получавате като подарък реновиран таблет Samsung Tab 3.7
Промоцията е активна до 13 юли или до изчерпване на количествата.
55'', 3840 x 2160
Аутлет телевизор, който може да Ви предложи всичко, от което имате нужда. Ако искате да пренесете кино салона в къщи това е най- лесния начин. С диагонала си от почти 140см и разделителна способност 3840 х 2160 пиксела ще се погрижи да останете доволни от инвестицията си. Интерфейсно е обезпечен от 3 HDMI 2.0 входа, 2 USB 2.0, AV Composite, AV Component и не на последно място вход за F-конектор.
Няма налични бройки
