Out of stock
technical features
1106081
1106081
HOP.BG price: 1400.00 € / 2738.16 BGN
Regular retail price:1022.07 € / 1999.00 BGN
SAVE:-377.93 € / -739.17 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Touchscreen, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
-10%
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
889.00 € / 1738.73 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
-6%
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
749.00 € / 1464.92 BGN
-6%
SmartphoneApple iPhone 17e 256GB Pink Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
| Model | UE55KU6400SXXH |
| Status | Like New |
| Video accelerator | Jazz-L |
| Display size | 54.60'' (138.8cm) |
| Resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Brightness | - |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 2 x 10 watts |
| LAN | RJ45 |
| WIFI | WiFi 802.11ac / WiFi Direct |
| Interfaces | USB 2, HDMI, |
| Size | 1237.2 x 716.1 x 55.2 mm |
| Weight | 16.9kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock
