СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
| Модел: | UE32J4510 |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 32.00 инча |
| Резолюция на дисплея: | 1366x768 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 2 x 5W |
| LAN: | Не |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | Вграден WIFI,2 HDMI, 1 USB, Digital Audio Out, , Scart, MHL, RF In, Anynet+ (HDMI-CEC) ,Skype™ ,Web Browser,Приложения, |
| Размери: | 745.4 x 466.6 x 150.5 мм |
| Тегло: | 4.00 кг |
| Производител | Samsung |
Това 32 инчово предложение на Samsung идва оборудвано с Quad Core+, което го прави перфектния избор за смарт тeлевизор, тъй като се гарантира бързина при изпълнение на командите. Прекрасната матрица и HD резолюция ще направят този модел неустоим за повечето му потребители. J4510 разполага с HyperReal матрица, HDMI, USB, Digital Audio Out портове за връзка с външни устройства. Съотношението цена-качество го прави перфектния избор за всеки потребител.
Няма налични бройки



