technical features
110555
110555
HOP.BG price: 419.00 € / 819.49 BGN
Regular retail price:255.13 € / 498.99 BGN
SAVE:-163.87 € / -320.50 BGN
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
849.00 € / 1660.50 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
899.00 € / 1758.29 BGN
849.00 € / 1660.50 BGN
-7%
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
699.00 € / 1367.13 BGN
649.00 € / 1269.33 BGN
-9%
LaptopApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Touchbar
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
479.00 € / 936.84 BGN
| Model | UE32J4510 |
| Status | Very Good |
| Display size | 32.00 inches |
| Resolution | 1366x768 |
| Brightness | - |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 2 x 5W |
| LAN | No |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | WIFI,2 HDMI, 1 USB, Digital Audio Out, , Scart, MHL, RF In, Anynet+ (HDMI-CEC) ,Skype™ ,Web Browser,Apps |
| Size | 745.4 x 466.6 x 150.5 mm |
| Weight | 4.00 kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



