ᐉ Телевизор Samsung UE43KU6000 (110576) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE43KU6000
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE43KU6000, Код: 110576
Сравни
Цена HOP.BG: 749.00 / 1464.92 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
-4%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
-4%
1 / 3
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB White Неразопакован
  • Като нов
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
Модел: UE43KU6000
Статус на продукта: Много добър
Размер на дисплея: 43" инча ( 109.00 см. )
Резолюция на дисплея: 4K 3840 x 2160 пиксела
Яркост: -
Ъгъл на видимост: 178°H/178°V
Аудио: 20W
LAN: Да
WIFI: WIFI
Интерфейси: USB 2, HDMI,
Размери: 975х637х288 мм
Тегло: 9.7 кг
Информация: Енергиен клас А
Производител Samsung
Ако искате 4k телевизор, то непременно това е вашият избор.
Ако сте човек, който иска нещата да стават мигновенно, то
и Смарт Tizen операционна система, това бижу е готово да се справи
с всичките ви нужди. Новата Smat HUB ситема ви позволява да
записвате предаването на телевизора, да пращате съобщение на вашите
приятели или просто да сърфирате в нета.
Продуктът се предлага от Hop.bg като Аутлет и с 24 месеца гаранция!
Брой членове в домакинството *
-14%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-7%
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-6%