ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
779.00 € / 1523.59 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
| Модел: | UE43KU6000 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 43" инча ( 109.00 см. ) |
| Резолюция на дисплея: | 4K 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 20W |
| LAN: | Да |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Екстри: | 3хHDMI,2xUSB 2.0 ,аналогов вход,CI интерфейс+, Smart HUB,WIFI,DLNA,Youtube, Web Browser,PVR(Позволява записването на предаване директно на цифров носител). |
| Размери: | 975х637х288 мм |
| Тегло: | 9.7 кг |
| Информация: | Енергиен клас А |
| Производител | Samsung |
Промоцията е активна до 13 юли или до изчерпване на количествата.
Ако искате 4k телевизор, то непременно това е вашият избор.
Samsung UE43KU6000 ви предлага едно невероятно изживяване.
Ако сте човек, който иска нещата да стават мигновенно, то
определено този модел е за вас, с невероятния си 4-ядрен процесор
и Смарт Tizen операционна система, това бижу е готово да се справи
с всичките ви нужди. Новата Smat HUB ситема ви позволява да
записвате предаването на телевизора, да пращате съобщение на вашите
приятели или просто да сърфирате в нета.
Продуктът се предлага от Hop.bg като Аутлет и с 24 месеца гаранция!
Няма налични бройки




