ᐉ Samsung UE43KU6000 (110576) | Hop.bg
bg
Out of stock
Samsung UE43KU6000
Samsung Samsung
Samsung UE43KU6000, Product Code: 110576
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
HOP.BG price: 749.00 / 1464.92 BGN
Regular retail price:510.78 / 999.00 BGN
SAVE:-238.22 / -465.92 BGN
Shipping: 10.23 / 20.01 BGN
749.00 / 1464.92 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-5%
999.00 / 1953.87 BGN
-20%
-4%
1 / 3
SmartphoneSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Unboxed
  • Like New
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-7%
1 / 3
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
  • Exelent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-9%
Smartphone Apple iPhone 16 128GB Black Smartphone Apple iPhone 16 128GB Black
1 / 2
SmartphoneApple iPhone 16 128GB Black
  • Exelent
Model UE43KU6000
Status Exelent
Display size 43" inches ( 109.00 sm. )
Resolution 4K 3840 x 2160 pixel
Brightness -
Angle 178°H/178°V
Audio 20W
LAN yes
WIFI WIFI
Interfaces USB 2, HDMI,
Size 975х637х288 mm
Weight 9.7 кg
Information Energy class A
Manufacturer Samsung
If you want a 4k TV it is necessarily your choice.
The Samsung UE43KU6000 offers you an incredible experience.
If you are a person who wants things to become instantaneous
This model is definitely for you, with its incredible 4 core processor
And the Smart Tizen Operations System this jewel is ready to handle
In all your needs. The new Smat HUB system allows you to
Record the transmission of the TV, send a message to yours
Friends or just surf the net.
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-10%
-13%
TabletApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
  • Excellent
-11%
-5%
-7%