ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
| Модел: | UE50KU6000 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 50.00 инча (127 см) |
| Резолюция на дисплея: | 4K 3840 x 2160 Пиксела |
| Яркост: | . |
| Ъгъл на видимост: | 178°/178° Ъгъл на видимост |
| Аудио: | 2x10W Dolby Digital |
| LAN: | RJ-45 |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | DVI, HDMI, USB 2, DVI, |
| Екстри: | Smart Hub,Wide Color Enhancer Plus, Connect Share Movie, Anynet,Wi-Fi Direct, Оптичен аудио изход,3x HDMI , 2x USB,HDMI-CEC ,DLNA ,PVR, |
| Размери: | 112.8х72.3х31 см |
| Тегло: | 13.2 кг |
| Информация: | Енергиен клас А+ |
| Производител | Samsung |
| Описание: | HDMI-CEC съвместимост,DLNA съвместимос,PVR съвместимост,Уеб браузър |
Samsung 6-та серия е едно от новите Outlet предложения на HOP.BG зa нашите клиенти.Този невероятен модел е с 4К резолюция за всички любители на качествената картина а за аудиото от самсунг са се погрижили посредством 2х10W Dolby Digital което прави звукът прекрасен , а в комбинация с картината се пригответе за едно невероятно преживяване.Всичко това и още много може да откриете в този модел.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
779.00 € / 1523.59 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 2nd A1670 (2017) Space Gray Wi-Fi 64GB
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.

