technical features
11059121
11059121
HOP.BG price: 929.00 € / 1816.97 BGN
Regular retail price:561.91 € / 1099.00 BGN
SAVE:-367.09 € / -717.97 BGN
-11%
EarphonesApple AirPods MAX 2 Orange Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
-11%
EarphonesApple AirPods MAX 2 Midnight Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
339.00 € / 663.03 BGN
| Model | UE50KU6000 |
| Status | Exelent |
| Display size | 50.00 inches (127 см) |
| Resolution | 4K 3840 x 2160 pixel |
| Brightness | . |
| Angle | 178°/178° Viewing Angle |
| Audio | 2x10W Dolby Digital |
| LAN | RJ-45 |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | DVI, HDMI, USB 2, DVI, |
| Extras | 2 x HDMI, 1 x USb, Входове компонент, Вграден мултимедиен плеър, DVB-T, DVB-C, Web Browser App, Mobile to TV - Mirroring, DLNA |
| Size | 112.8х72.3х31 см |
| Weight | 13.2 кг |
| Information | Energy Efficiency Class A+ |
| Manufacturer | Samsung |
| Specification | HDMI-CEC съвместимост,DLNA съвместимос,PVR съвместимост,Уеб браузър |
,
Out of stock




