СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
| Модел: | UE55K5500AWXXH |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 55.00 инча (139.7 См) |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | . |
| Ъгъл на видимост: | 178°/178° Ъгъл на видимост |
| Аудио: | 2x10W Dolby Digital |
| LAN: | RJ-45 |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | Smart Hub,Wide Color Enhancer Plus, Connect Share Movie, Anynet,Wi-Fi Direct, Оптичен аудио изход,3x HDMI , 2x USB,HDMI-CEC ,DLNA ,PVR, |
| Размери: | 124.1x78.6x29.3 см |
| Тегло: | 17.6 кг |
| Информация: | Енергиен клас А+ |
| Производител | Samsung |
Смарт Аутлет телевизор Samsung UE55K5500 - 55" инчов дисплей с Full HD 1080p (1920 x 1080) разделителна способност. Телевизорът разполага с вграден WiFi приемник и позволява директното визуализиране на клипове или филми през интернет(необходимо е да имате интернет връзка). Чрез USB порта може да възпроизвейдате любимите си филми и клипове от преносими памети.
Други негови важни характеристики са:
- FHD (1920 x 1080) разделителна способност;
- 400 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно качество на изображението;
- Wide Colour Enhancer Plus- алгоритъм за подобряване на качеството на изображението, повишава значително детайлността;
- Samsung Ultra Clean View - сложни алгоритми за премахване на шумове и подобряване на детайлността карат картини и клипове с по-ниска резолюция да изглеждат, като FullHD или близко до FullHD;
- Contrast Enhancer - интелигенто променя контраста в различни области на изображението, за постигане на по-добър ефект на дълбочина в картината;
- Samsung Micro Dimming PRO - технология на Samsung повишаваща контраста и спомагаща за по-реалистияни цветове;
- 4-ядрен процесор;
- DVT-T2/C/S2 (ефирна / цифрова / сателитна) тунер;
- Wi-Fi Direct - тази технология позволява директно свързване към друго у-во за стриймване;
- USB плеър / запис (PVR) / Отложено гледане (Time Shift)-за да използвате тези опции е необходимо да закачите външна памет на USB;
- Web Browser App - браузър за интернет, сърфирайте с удобство в уеб пространствот;
- Picture-in-Picture - опция за визуализация на картина в картината;
- Гаранция 24 месеца.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 2nd A1670 (2017) Space Gray Wi-Fi 64GB
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
