technical features
11059463
11059463
HOP.BG price: 1079.00 € / 2110.34 BGN
Regular retail price:766.94 € / 1500.00 BGN
SAVE:-312.06 € / -610.34 BGN
-6%
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
749.00 € / 1464.92 BGN
-5%
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
179.00 € / 350.09 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
379.00 € / 741.26 BGN
349.00 € / 682.58 BGN
-7%
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
539.00 € / 1054.19 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
| Model | UE55K5500AWXXH |
| Status | Good |
| Display size | 55.00 inches (139.7 sm ) |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | . |
| Angle | 178°/178° Viewing Angle |
| Audio | 2x10W Dolby Digital |
| LAN | RJ-45 |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | 2 x HDMI, 1 x USb, Входове компонент, Вграден мултимедиен плеър, DVB-T, DVB-C, Web Browser App, Mobile to TV - Mirroring, DLNA |
| Size | 124.1x78.6x29.3 см |
| Weight | 17.6 кг |
| Information | Energy Efficiency Class A+ |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock
