ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Silver, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
689.00 € / 1347.57 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
| Подарък: | Apple iPhone 4/8GB |
| Модел: | UE55KS7500SXXH |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 55" инча ( 139.70 см. ) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 инча |
| Яркост: | . |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 40W |
| LAN: | Yes |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Екстри: | Гласови команди,4хHDMI,3xUSB 2.0, Wifi,Специална рамка Boundless, 4 ядрен процесор,PVR функция,Time Shift. |
| Размери: | 1224.9 x 777.0 x 234.6 мм |
| Тегло: | 17,6 kg |
| Информация: | Енергиен клас А+ |
| Производител | Samsung |
Невероятен извит 55 инчов екран, който ще зарадва всички киномани и ще направи преживяването им по-реално. Телевизорът е оборудван със система за гласови команди, както и екран с 4К резолюция. Управлява се от иновативната система Смарт Tizen и позволява ползването на Wifi. Системата Smart HUB е на ваше разположение за улеснение на потребителите при взаимодействието му с други устройства. Телевизорът е от висок енергиен клас и е в перфектно състояние.
Продуктът е промоционален до 5 юни и като подарък при закупуване на един брой телевизор получавате реновиран iPhone 4.
Няма налични бройки





