ᐉ Телевизор Samsung UE55KS7500 (110601) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE55KS7500
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE55KS7500, Код: 110601
Сравни
Цена HOP.BG: 1498.00 / 2929.83 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-9%
-7%
1 / 3
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
-4%
Смартфон Apple iPhone 12 64GB White Смартфон Apple iPhone 12 64GB White
1 / 2
СмартфонApple iPhone 12 64GB White
-13%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
1 / 4
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-7%
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
Подарък: Apple iPhone 4/8GB
Модел: UE55KS7500SXXH
Статус на продукта: Много добър
Размер на дисплея: 55" инча ( 139.70 см. )
Резолюция на дисплея: 3840 x 2160 инча
Яркост: .
Ъгъл на видимост: 178°H/178°V
Аудио: 40W
LAN: Yes
WIFI: WIFI
Интерфейси: USB 2, HDMI,
Размери: 1224.9 x 777.0 x 234.6 мм
Тегло: 17,6 kg
Информация: Енергиен клас А+
Брой членове в домакинството *
-6%
1 / 5
-10%
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
-4%
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
-10%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
-5%