LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
699.00 € / 1367.13 BGN
TabletApple iPad 10.2 9th Gen (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
169.00 € / 330.54 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
319.00 € / 623.91 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
| Gift | Apple iPhone 4/8GB |
| Model | UE55KS7500SXXH |
| Status | Excellent |
| Display size | 55" inches ( 139,70 sm. ) |
| Resolution | 3840 x 2160 inches |
| Brightness | . |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 40W |
| LAN | Yes |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | USB 2, HDMI, |
| Extras | Voice Commands, 4xHDMI, 3xUSB 2.0, Wifi, Boundless Special Frame, 4 Nuclear Processor, PVR Function, Time Shift. |
| Size | 1224.9 x 777.0 x 234.6 mm |
| Weight | 17,6 kg |
| Information | Energy class A+ |
| Manufacturer | Samsung |
Curved 55-inch samsung that will please all cinemas. The TV is equipped with a voice commands system as well as a 4K resolution screen. It is managed by the innovative Smart Tizen system and allows you to use the Wifi. Smart HUB is at your disposal to facilitate users. The TV is of a high energy class and is in perfect condition.
Out of stock





