ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
| Модел: | UE75H6400 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 75.00 инча (189 cм) |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 10 W x 2 |
| LAN: | Да |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | DVB-T / C,Wi-Fi,Smart Hub,DTS Premium Sound 5.1,Skype ™,Браузер,HbbTV,DVB-T / C,4хHDMI,3xUSB 2.0 , IR Output,3D Converter,Eco Sensor,Picture-in-Picture,PVR,ConnectShare ™,Ethernet |
| Размери: | 1465.4 * 927.8 * 377.0 мм |
| Тегло: | 35.0 kg |
| Информация: | Енергиен клас А+ |
| Производител | Samsung |
75'' Инчовия Samsung съчетава прекрасна картина и функционалност. Това Outlet предложение идва на изгодна цена и с 24 месеца гаранция. Разполагащ с пълна smart функционалност и множество екстри. Именно това, комбинирано с големината на екрана прави това предложение перфектния избор за всички киномани, а системата за аудио на Dolby е подходяща и за най-запалените меломани. Този модел разполага и с 3d converter позволяващ и гледането на 3D при уникално качество.
Няма налични бройки




