technical features
110610
110610
HOP.BG price: 3699.00 € / 7234.62 BGN
Regular retail price:2658.72 € / 5200.00 BGN
SAVE:-1040.28 € / -2034.61 BGN
-10%
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
889.00 € / 1738.73 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
-7%
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
699.00 € / 1367.13 BGN
649.00 € / 1269.33 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 13'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
279.00 € / 545.68 BGN
249.00 € / 487.00 BGN
-10%
TabletApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
169.00 € / 330.54 BGN
| Model | UE75H6400 |
| Status | Good |
| Display size | 75.00 inches (189 cm) |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | - |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 10 W x 2 |
| LAN | Yes |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | DVB-T / C,Wi-Fi,Smart Hub,DTS Premium Sound 5.1,Skype ™,Браузер,HbbTV,DVB-T / C,4хHDMI,3xUSB 2.0 , IR Output,3D Converter,Eco Sensor,Picture-in-Picture,PVR,ConnectShare ™,Ethernet |
| Size | 1465.4 * 927.8 * 377.0 mm |
| Weight | 35.0 kg |
| Information | Енергиен клас А+ |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock
