ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A1419 (2015) Silver, i5-6500, 32GB, 24 SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon R9 M390
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
| Модел: | UE55K5580 |
| Клас: | телевизор |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 55'' (1339.70cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 пиксела |
| Яркост: | PQI 400 |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | 2x10 вата |
| LAN: | RJ45 |
| WIFI: | WiFi |
| Интерфейси: | 3xHDMI, 2xUSB 2, Component video, Composite video, Digital audio optical out, RF port |
| Екстри: | DLNA, Direct WiFi |
| Размери: | ШхВхД - 1241.6 x 293.8 x 786.4 mm |
| Тегло: | 23.2 kg |
| Производител | Samsung |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Забележката е в десен край на 20см от корпусната рамка, представлява хоризонтална, черна колона с дебелина 5мм и не влияе на работоспособността на телевизора.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки


