-13%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
749.00 € / 1464.92 BGN
649.00 € / 1269.33 BGN
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
849.00 € / 1660.50 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
-4%
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
209.00 € / 408.77 BGN
199.00 € / 389.21 BGN
-6%
SmartphoneApple iPhone 17e 256GB White Like New Original Box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
| Model | UE55K5580 |
| Class | television |
| Status | Like New |
| Display size | 55'' (1339.70cm) |
| Display technology | LED backlight |
| Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Brightness | PQI 400 |
| Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Audio | 2x10w |
| LAN | RJ45 |
| WIFI | WiFI |
| Interfaces | 3xHDMI, 2xUSB 2, Component video, Composite video, Digital audio optical out, RF port |
| Extras | DLNA, Direct WiFi |
| Size | WxDxH - 1241.6 x 293.8 x 786.4 mm |
| Weight | 23.2 kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock


