Подобни продукти
ЛаптопHP EliteBook x360 1030 G4, i5-8365U, 8GB, 256GB SSD, Тъчскрийн 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i5-6200U, 16GB, 256GB SSD, 12.5'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6, i7-8665U, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1030 G2, i5-7300U, 8GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
239.00 € / 467.44 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
| Модел: | ProBook 6450b |
| Клас: | Бизнес |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel® Core™ i5 520 up to 2.93GHz, 3MB Cache |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 160GB SATA |
| Видео карта: | Intel® HD Graphics |
| Размер на дисплея: | 14.00 инча ( 35.56 см ) |
| Технология на дисплея: | LED backlit, anti-glare |
| Резолюция на дисплея: | 1366x768 пиксела |
| Предна камера: | 2MP Webcam |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD+RW/DL |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WIFI 802.11 a/b/g/n |
| Интерфейси: | USB2 x 3, eSATA, VGA, DisplayPort, 1394 |
| Четец за карти: | Четец за SD карти |
| Bluetooth: | Bluetooth® v2.1 |
| Производител | HP |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Снимките показват конкретните козметични забележки на продукта HP ProBook 6450b, които са светли
петна по екрана.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА със 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
