Out of stock
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
999.00 € / 1953.87 BGN
949.00 € / 1856.08 BGN
-11%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Good
- Refurbished
- Leasing
269.00 € / 526.12 BGN
239.00 € / 467.44 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
319.00 € / 623.91 BGN
-3%
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
509.00 € / 995.52 BGN
489.00 € / 956.40 BGN
| Model | ProBook 6450b |
| Class | Business |
| Status | Exelent |
| CPU | Intel® Core™ i5 520 up to 2.93GHz, 3MB Cache |
| RAM Memory | 4GB DDR3 |
| Data memory | 160GB SATA |
| Video Card | Intel® HD Graphics |
| Display size | 14.00 inches ( 35.56 cm ) |
| Display technology | LED backlit, anti-glare |
| Resolution | 1366x768 pixels |
| Front camera | 2MP Webcam |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | DVD+RW/DL |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | WIFI 802.11 a/b/g/n |
| Interfaces | USB2 x 3, eSATA, VGA, DisplayPort, 1394 |
| Card reader | Card Reader |
| Bluetooth | Bluetooth® v2.1 |
| Manufacturer | HP |
Out of stock
