СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
359.00 € / 702.14 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
| Модел: | LT32E310EW |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 32 инча (80.01см) |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | 250cd/m2 Минимална (Типична 300cd/m2) |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN: | Ethernet |
| WIFI: | - |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Размери: | 721.4 x 467.0 x 154.7 мм |
| Тегло: | 5.42 кг |
| Производител | Samsung |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Снимките показват конкретните забележки на модела LT32E310EW, които са леко по-тъмни петна на екрана, забележими са само на тъмен фон.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки



