-13%
SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
115.00 € / 224.92 BGN
99.00 € / 193.63 BGN
-7%
SmartphoneApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
369.00 € / 721.70 BGN
-5%
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
179.00 € / 350.09 BGN
-3%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880HK, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
539.00 € / 1054.19 BGN
519.00 € / 1015.08 BGN
| Model | LT32E310EW |
| Status | Very Good |
| Display size | 32 inches (80.01cm) |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | 250cd/m2 Minimum (Typical 300cd/m2) |
| Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Audio | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN | Ethernet |
| WIFI | - |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Size | 721.4 x 467.0 x 154.7 mm |
| Weight | 5.42 kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



